Komunikace

Roundtrip

Zprávy a mobilní komunikace byly vždy v centru naší pozornosti. Již v roce 1987 jsme vytvořili průkopnický komunikační projekt: celoevropskou síť systémů IBM AS/400, díky níž bylo možné poprvé v historii umožnit zaměstnancům komunikovat mezi sebou pomocí nového média „e-mail“.

Naše nabídka zpráv a komunikace zahrnuje Microsoft Exchange ve všech verzích, nástroje pro antivirovou kontrolu a prevenci spamu a připojení mobilních zařízení prostřednictvím ActiveSync.

Od roku 1999 nabízíme naše služby filtrování, které čistí váš datový tok e-mailů od nevyžádané pošty a virů a doručují na vaše vlastní e-mailové servery, a tedy i k vašim uživatelům, pouze ty e-maily, které skutečně chcete. Díky našim dlouholetým zkušenostem a vysokému objemu pošty, který naše poštovní brány denně zpracovávají, dosahujeme chybovosti menší než 0,001 %.

Od roku 2006 provozujeme také e-mailovou a chatovou infrastrukturu pro menší firmy a živnostníky, kteří potřebují profesionální e-mailové a chatové funkce, ale nemají rozpočet na vybudování vlastní serverové farmy. Naše front-end servery pokrývají všechny současné přístupové protokoly (webmail, IMAP4, SSL/TLS, Outlook, ActiveSync) a jsou pravidelně přizpůsobovány nejnovějším technologiím.